top of page

W Firmie KANDYDAT wierzymy, że praca w Polsce może i powinna być czymś więcej niż tylko źródłem utrzymania

Dla naszych pracowników organizujemy nie tylko wysokiej jakości środowisko pracy, ale także niezapomniane wycieczki i przygody.


Tym razem zorganizowaliśmy wycieczkę do Gdańska, wspaniałego miasta portowego o bogatej historii i kulturze. To nie była zwykła wycieczka, ale zanurzenie się w świecie nowej wiedzy i wrażeń, które chcieliśmy przekazać naszym pracownikom.


W Gdańsku czekał na nas bogaty program: zwiedzanie zabytków miasta, w tym największego ceglanego kościoła na świecie i słynnego dźwigu morskiego "Żuraw".


Zaprosiliśmy profesjonalną przewodniczkę, Julię, której udało się ożywić historię Gdańska, opowiadając fascynujące historie i legendy miasta.


Po wycieczce czekał na nas lunch w jednej z najlepszych pizzerii na Starym Mieście. Był to doskonały czas na wymianę doświadczeń i dalsze zacieśnianie więzi z kolegami z branży. Spotkania towarzyskie podczas lunchu sprawiły, że poczuliśmy się jak prawdziwa rodzina, wspierająca się i dbająca o siebie nawzajem.


W Firmie KANDYDAT wierzymy, że takie wyjazdy i wydarzenia sprawiają, że życie naszych pracowników staje się jaśniejsze i ciekawsze. A praca w Polsce to nie tylko możliwość zarabiania pieniędzy, ale także szansa na rozwój osobisty, nowe odkrycia i przygody.


Planujemy rozszerzyć i zdywersyfikować nasze programy podróży, w tym więcej wydarzeń kulturalnych. Wierzymy, że inwestowanie w szczęście i dobre samopoczucie naszych pracowników to inwestycja w przyszłość naszej firmy.
3 wyświetlenia0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page